2014 m. balandžio 19 d., šeštadienis

„Šerkšno tyla“ lankėsi Tauragėje

Balandžio 10 d. 17 val. Tauragės moksleivių kūrybos centro salėje vyko susitikimas su kraštiete Judita Šmitaite-Laurinavičiene. Jauna moteris, kurios vaikystė ir paauglystė prabėgo Tauragės moksleivių kūrybos centre, išvyko studijuoti lietuvių filologiją į Vilnių. Ten ji sutiko savo vyrą Nerijų Laurinavičių ir liko gyventi. Dar visai jauni dainuodami Nidos paplūdimyje jie pradėjo savo veiklą kaip dainuojamosios poezijos grupė ir pasivadino „Šerkšno tyla“. Kartu grupėje groja ir solo gitaristas Romanas Gorodeckis, kuris šiuo metu išvykęs į užsienį, tačiau netrukus planuoja grįžti į Lietuvą ir tęsti koncertinę veiklą su „Šerkšno tyla“.
Du jauni meniškos sielos žmonės sukūrė ne tik grupę, bet ir nuostabią šeimą. Turi sūnų, kuris kaip du vandens lašai panašus į tėtį ir dukrą panašią į mamą.
Susitikimo metu Tauragės MKC Pilies teatro jaunimo grupė atliko muzikinę-poetinę kompoziciją pagal Nerijaus Laurinavičiaus eiles ir muziką. Kompoziciją režisavo Tauragės moksleivių kūrybos centro direktorė Jolanta Kazlauskienė, kurios teatro klasėje kažkada vaidino ir Judita Šmitaitė-Laurinavičienė.
Renginį organizavo Tauragės B. Baltrušaitytės viešoji biblioteka ir Tauragės moksleivių kūrybos centras.

Naujieną parengė Žaneta Timaitė
Nuotraukos Romualdo Vaitkaus ir Arnoldo Vydmanto.

P.S. Režisierės Jolantos Kazlauskienės kompozicija „Ratas sukasi“ pagal Nerijaus Laurinavičiaus („Šerkšno tyla“) eiles ir muziką, kuri, sulaukusi teigiamo Valentino Masalskio ir kitų komisijos narių įvertinimo, liepos 5 d. (Valstybės dieną) bus parodyta Vilniuje, Katedros aikštėje. Dėkojame renginio organizatorėms už nuostabų vakarą!

Renginio nuotraukos:
 

 

„Šerkšno tyla“ 2014.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą